Alışveriş Merkezi - Satılık İlan Sitesi, Emlak Sitesi, E-ticaret Sitesi, Pazaryeri Yazılımı


 
      Üye Girişi  |  Üye Ol


 Menü
 
  Risksiz Satış Sistemi  
 

Risksiz Satış Sistemi, gerçek alıcılar ile güvenli satıcıların işlem yapması sürecinde her iki tarafın da menfaatlerini koruyan bir ticaret sistemidir. Bu sistem 5 aşamalı bir süreçle gerçekleşir.

1. Satıcı üye, satmak istediği ürünü açıklaması ve resimleri ile www.alisveris-merkezi.com a ekler ve satışa sunar.

2. Alıcı üye, beğendiği ürünün açıklamasını ve resimlerini inceleyerek, kendisine en uygun ve ihtiyacı olan ürünü, kredi kartı veya banka havalesi yöntemlerinden birisiyle ödeme yaparak satın alır.3. Ürünü satılan satıcı üyeye, sistem otomatik olarak bir mesaj gönderir ve ilgili ürün bilgilerini ve alıcı üyenin teslimat bilgilerini iletir. Satıcı üye kendisine iletilen bilgiler doğrultusunda ürünü alıcıya kusursuz bir şekilde kargolar.4. Satıcı üye tarafından gönderilen kargoyu, alıcı üye teslim alır. Almış olduğu kargo paketindeki ürünü inceler ve kargo elemanının yanında hasar ya da kusur olup olmadığına bakar. Ürün ilanda gösterilen ürün ise ve herhangi bir sorun yok ise siteye giriş yaparak ürüne alıcı onayı verir. (Eğer kusur ya da hata varsa kargoyu geri gönderir.)5. Satışı ve alıcı onayı tamamlanmış olan ürünün artık tüm prosedürleri ve onay işlemleri tamamlanmıştır. Şimdi işlemleri tamamlanmış olan bu ürünün satıcısına ödemesinin aktarılma zamanı gelmiştir. www.alisveris-merkezi.com havuz hesabında bulunan satıcı üyenin ödemesi 1-7 iş günü içerisinde kendisinin bildireceği banka hesabına gönderilir.

 
 
 
 
Bize Ulaşın

0 (232) 000 00 00

  Kurumsal

Hakkımızda
Reklam
İletişim
Hizmetler

Mağaza
Destek Merkezi
Yardım
Kurallar

İlan Verme Kuralları
Kullanım Koşulları
Üyelik Sözleşmesi
Güvenlik ve Gizlilik
Takip Edin

          
 

Alışveriş Merkezi Sitesi'nde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Alışveriş Merkezi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Soruların için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemizin tüm ziyaretçileri ve üyeleri Üyelik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2018 Yeni Asır. Tüm Hakları Saklıdır.