Üye Girişi  |  Üye Ol


Samsung i9100 Galaxy S2 Cep Telefonu - Beyaz
Cep Telefonu »  Modeller »  Samsung
 
Samsung i9100 Galaxy S2 Cep Telefonu - Beyaz - (İlan No: #616)

 
 


     

 

1.500 TL     999,00 TL
 
  İlan Tarihi 28.04.2017  
  Şehir İzmir  
  Ürün Durumu Sıfır Ürün  
  Garanti Durumu Garantili Ürün  
  Kargo Ödemesi Alıcı Öder  
  Gönderi Bölgesi Tüm Türkiye  
  Kargo Firması Yurtiçi Kargo  
  Kargo Süresi 5 Gün  
 

 
Alışveriş Merkezi
Alışveriş Merkezi
 
Cep Tel. : 5321111121
İş Tel. : 02321111121
Ev Tel. : 02121111121
 
Mağazanın İlanlarını Göster
 
 
 
 
 
 
 
 
Açıklama
 


Samsung i9100 Galaxy S2 Cep Telefonu - Beyaz

4,3 SUPER AMOLED Plus
 
Renginizi ifade edin! Bu parlak ekran, en iyi renk yelpazesi, yüksek kontrast oranı ve ayrıca müthiş görüntü keskinliği sağlar. Video yanıt süresinin çığır açacak şekilde azaltılması, hareket titremesi olmaksızın video oynatma sağlar. Yeni teknoloji, daha az alan, önceki ekrana kıyasla %18 daha az enerji kullanmak suretiyle daha verimli batarya tüketimi ve bu özellikler mevcut en ince, en uzun süreli akıllı telefon olmasını sağlar,

- 4,27 ”, gerçek ölçüm
 
Çift Çekirdekli İşlemcisi
 
Mümkün olmayanı mümkün kılar. Samsung Çift Çekirdekli İşlemci cep telefonu performansına aşırı çabuk yanıt sağlar, yüksek hızlı çoklu görev, hızlı web sayfası yükleme, hızlı yanıt verme hızı, daha yumuşak arabirim geçişleri, aydınlatma, hızlı görüntü düzenleme ve yüksek performansta oyun oynama sunar. Ve akıcı hızdaki video görüntüleme becerisi ile, 1080p / 30 fps video oynatma ve çekme işlemlerini destekler, böylece diğer tüm çift çekirdekli işlemcileri gölgede bırakır. Benzersiz video veya müzik akışı, süper hızlı kablosuz standart HSPA 21Mb/s ile çok hızlı dosya transfer özelliği elde eder. Benzersiz programlama gücü, benzersiz performans.
 
8,49mm İnce Tasarım
 
İnceliği bir sonraki boyuta taşır. Samsung GALAXY S II 8,49 mm’lik aşırı ince boyutu, lüks tasarım ve kolay tutma ile çığır açmıştır. En ince akıllı cep telefonlarından birisi olan GALAXY S II ayrıca parmak izi taşımayan ve kaymayan batarya kapağı ile üstün kalitede metal görünüm sağlayan HyperSkin özelliğine sahiptir.
 
Samsung Ses Çözümü
 
Ana sayfa tuşuna yalnızca iki kez dokunarak, Samsung GALAXY S II’yi seçilmiş birkaç kelime ile kontrol edebilirsiniz. Kontrolü elinize alın ve sesli komut kolaylığı ile arama, müzik, mesajlaşma, randevuları kontrol etme ve uygulamaları başlatma gibi temel işlevleri yürütün. Ayrıca, düşüncelerinizi yakalayabilir, notlarınızı tutabilir ve yalnızca gönder diyerek bunları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz!

*Bu özellik dillere ve ülkelere göre farklılık gösterebilir.
 
Social Hub 2.0
 
Social Hub ile tüm çevrimiçi kişilerinizi daha iyi düzenleyin ve eşitleyin. E-posta, SMS, IM ve SNS bilgilerinizi tek bir standart menüde düzene koyun ve daha fazla kişiyle yapmak istediğiniz şekilde etkileşim kurun.
 
LED Flaşlı 8MP Kamera
 
Çekimlerinizi yapın. 8 MP otomatik odaklı kamera ister sabit ister hareketli halde çekim yapın, hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz. Yerleşik LED flaş ile düşük ışıkta bile güzel, ayrıntılı fotoğraflar çekin. Ve Android Gingerbread’in çok daha geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile, hızlı sahne değiştirme mümkündür. Ve 2 MP öne dönük kameraya hızlı geçiş, kendi portrelerinizi anında çekmenizi sağlar. Farklı görüntüleyin.
 
Microsoft Exchange ActiveSync
 
İş e-postanızla, takviminizle, kişilerinizle, görev senkronizasyonunuzla güncel durumda kalması için Microsoft Exchange sunucusu üzerindeki tüm şirket kaynaklarına güvenli erişim için optimize edilmiş Samsung GALAXY S II Exchange ActiveSync’in en kapsamlı cep telefonu uygulamasını sunar. Herhangi bir akıllı telefona kıyasla en güçlü güvenlik özelliği sağlayan Mobil Aygıt Yönetimi ve pek çok sunucu özelliği ve kısıtlamalar Android ActiveSync istemcileri arasından pek çoğunu destekler, ayarları uzaktan yapılandırmak için personel telefonlarıyla gerçek zamanlı iletişim sağlar, protokollerle uyumluluğu izler, senkronize edilmiş veri güvenliği sağlar ve yönetilen telefonları temizler veya kilitler.
 
VPN (Sanal Özel Ağ)
 
Samsung GALAXY S II, yoldaki kullanıcılara kesintisiz şirket erişimi sağlayarak güvenilir ve konuşlandırması kolay şifrelenmiş ağ bağlantısı sağlamak için uyarlanmış Cisco’s AnyConnect’e sahiptir. İş e-postasına, sanal masaüstü oturumuna veya diğer Android uygulamalarına erişim sağlayarak iş için önemli uygulamalara bağlantıyı mümkün kılar.
 
Cisco WebEx
 
Yoldayken aynı sayfada kalın ve önemli toplantılara kesintisiz bağlanın. Cisco WebEx desteği sayesinde, güvenli, çevrimiçi toplantı bir tıklama uzaktadır. Kullanıcılar paylaşılan masaüstlerini, tarayıcıları, uygulamaları ve belgeleri canlı açıklama notlarıyla görüntüleyebilir ve Samsung GALAXY S IInin WebEx toplantısını kendi çeviricilerinden ve kişiler ekranından başlatmak için sağlanan benzersiz özellik sayesinde derin entegrasyon deneyimini hissedebilir. İstemci uygulamaları Samsung Apps veya Andoid Market’ten indirilebilir. Kurumsal çözüm kapsamında kullanıcılara sunulur.
 
Readers Hub
 
Kitap rafınızı evde bırakın. Samsung GALAXY S II ile kitaplarınız zaten elinizdedir. Readers Hub, klasikler kütüphanenizde dolaşmanız veya aralarından seçmek üzere iki milyonun üzerinde en çok satan kitaplara göz atmanız için muhteşem bir alandır, ayrıca 20 dilde 2 500 dergi ve 47 dilde 1 600 gazete de seçebilirsiniz. Canlı, keskin yazı tipleri okumayı bir zevk haline getirir ve yönetmesi kolaydır, büyütme özelliği ile yalnızca metin ve sayfa görünümleri, ses erişimi ve çok daha fazlası yalnızca tek dokunma ile e-posta aracılığıyla paylaşılabilir. Kitaplara inanın, ancak kağıdın ötesine geçin.
 
Game Hub
 
Eğlenceye katılın. Samsung GALAXY S IInin Game Hub özelliği yüksek kalitede oyunlar indirmenizi mümkün kılar. Sosyal ağ oyunları dahil olmak üzere pek çok kaliteli oyunu burada bulabilirsiniz. Oyunları arayın ve yeni sürümlerini bulun veya anında oynamaya başlayın. Hareket sensörü, manyetik sensör ve gyro sensörleri ile, dinamik el ve kol hareketi oyunları benzerlerinden farklılaşır.

* Bu servis ve içinde bulunan oyunlar ülke ve bölgelere göre farklılık gösterebilir. Oyunlar ücretli / ücretsiz olabilir.
 
Cihaz Üzerinde Şifreleme
 
Hızdan ve işlevsellikten ödün vermeye gerek olmaksızın, cep telefonu verilerinin korunmasını sağlayan bir güvenlik çözümü sayesinde güvenli bir şekilde kullanın. Samsung GALAXY S II, güçlü şifrelenmiş donanıma sahip ilk Android akıllı telefondur, güvenlik yazılımı kullanımını en aza indirir, donanımın kendisine şifreleme teknolojisi uygular ve güvenlik korumasını büyük ölçüde hızlandırarak üstün performans sağlar. Dahil edilmiş Sybase Afaria Mobil Aygıt Yönetimi ve Microsoft Exchange ActiveSync, önemli şirket bilgilerini ve kişisel bilgileri korumak için kendi mekanizmasıyla şifreleme desteğini tamamlar.
 
MDM (Mobil Aygıt Yönetimi)
 
Tüm kuşkularınızı geride bırakın. Sybase ve Samsung, Android aygıtları kullanırken şirketlerin yaygın olarak karşı karşıya geldiği yönetim ve güvenlik hususlarını göz önünde bulundurmak için birlikte çalışmaktadır. Bu ortaklık, mobil çalışanların Samsung GALAXY S II kullanarak şirket varlıklarına erişmesini sağlamak için gereken kapsamlı özellikleri sağlar. Artık, şirket güvenlik ilkeleri Samsung Android platformuna güvenli bir şekilde taşınabilir, böylece hem kişisel olarak sahip olunan hem de şirketin sahip olduğu GALAXY S II birbirine uyarlanabilir. İstemci uygulamaları Samsung Apps veya Andoid Marketten indirilebilir. Kurumsal çözüm kapsamında kullanıcılara sunulur. 
 
Taksit Seçenekleri
 
  Taksit Tutarı Toplam
Peşin - 999,00 TL
3 Taksit 352,48 TL 1.057,44 TL
6 Taksit 179,64 TL 1.077,82 TL
  Taksit Tutarı Toplam
Peşin - 999,00 TL
3 Taksit 352,48 TL 1.057,44 TL
6 Taksit 179,64 TL 1.077,82 TL
  Taksit Tutarı Toplam
Peşin - 999,00 TL
3 Taksit 352,48 TL 1.057,44 TL
6 Taksit 179,64 TL 1.077,82 TL
  Taksit Tutarı Toplam
Peşin - 999,00 TL
3 Taksit 352,48 TL 1.057,44 TL
6 Taksit 179,64 TL 1.077,82 TL


 
 
Video
 

Benzer İlanlarYeni Asır İlan Sitesi, tüm kullanıcılar için alışveriş güvenliğine önem vermektedir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü ya da hizmeti teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kaparo ödememeye özen göstermelisiniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, İlan Şikayet Bildirim formunu kullanarak bize haber verebilirsiniz.
 
Bu İlan 767 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.
 
 
Bize Ulaşın

0 (232) 000 00 00

  Kurumsal

Hakkımızda
Reklam
İletişim
Hizmetler

Mağaza
Destek Merkezi
Yardım
Kurallar

İlan Verme Kuralları
Kullanım Koşulları
Üyelik Sözleşmesi
Güvenlik ve Gizlilik
Takip Edin

          
 

Alışveriş Merkezi Sitesi'nde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Alışveriş Merkezi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Soruların için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemizin tüm ziyaretçileri ve üyeleri Üyelik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2018 Yeni Asır. Tüm Hakları Saklıdır.